Confession #306

#306 91

Am trying to figure out a way to let my husband know he probably has an STD but I don’t want him to know
it came from me.To be sincere ,I have been cheating on my husband all the years we have been in marriage.There are several reasons as to why I have been doing that, one of it being that “hanitoshelezi” before we met, I had gone with more than 100 men ,yaani nimeonja kila umbo hadi lake mie huliona Bure kabisa,kwanza hajui kusugua, jambo ambalo Mimi hushindwa kucomplain kwake Kwa sababu ya ukali wake maana anaweza hata kuniua and am not ready.kucheza nje Kuna madhara yake ambayo kila mtu hujua .Nimepita na waume wasiopungua kissing nilichosema .To be sincere am very sorry to my husband and to myself too that in the process ya kuhanya,nimepatwa na Ghonorrhoea ,huwa nkaendea hosi but nimeshindwa vile nitampa ujumbe sababu ya ukali wake.I even thought of sending a lady ajaribu kumtega alale naye ndo nipate kizingizio but my husband is not always weak to women .Mpaka juzi amenisho ameanza kujikuna sehemu ya Siri but Mimi nilikuwa but sikuongea anything.Tafadhali huwa najiuliza mbona nilienda kuhanya ndo nikapata,but mi hukosa jibu.I truly need your help in advice.

April 1, 2020 |
3
0
2021-01-13 21:31:13

Tell him you both have a fungal infection that is normal in women. You therefore need to both take meds so as not to re-infect each other. Meanwhile, find a way to get the meds.

Anonymous
0
0
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left