Confession #1214

#1214 82

Guys, I can’t sleep I’m in a deep stress kwa wale washapitia plz help me…I have been in marriage for 12yrz this guy haja kuja home kwetu early this year nili notice ana push na ex girlfriend 😭😭 sahizi ako na kadem anasoma Canada planning to marry her..the lady told me ameenda kwao last year aka mdanganya tuliachana 2yrz back nko kwetu with my two kids 11yrz na 8yrz ashuguliki ata watoi wakimcal haskiki.. planning to kill him ama Mimi na watoto I feel pain 😭😭😭😭😭😭😭😭 I can’t sleep over the pain please help kama Kuna dawa pia mnisaidie.

November 6, 2020 |
0
0
2021-01-13 21:31:48

What a crazy situation r u facing right now , there is court , there is social media , tv station use one post him etc go national

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:48

Pls don’t kill anyone achia Mungu penda watoto wako na ujipende .move one atakutafuta siku moja ukiwa juu sana .Trust me

Anonymous
0
0
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left