Confession #1162

#1162 87

Hello Guys I have learned all our thoughts are Powerful..I learnt of Audios called “Subliminal”,They just program my mind..Kwa mfano I feel heavy nataka kuloose weight “I just search ‘Lose 5kg Powerful Subliminal’..they are words zinasemwa polepole so they bypass my Conscious Mind..Kusema ukweli zimenisaidia sana ni kama CheatCodes..Its what Jesus told us by having the Kingdom within Us..Imagine ata hii stori sijui ya Masturbation kuna Subliminal ya Msee Anaitwa Hypnodaddy hio niliuse now ata Miaka kama nne niko free..Mann hiyo kitu ni cheat codes za life..Unaeza Dhani ni uwongo but Soma kitabu ya ‘The Secret’ ndio utajua unajiprogram ukiona kuna kitu mbaya inakuhappenia instead yakufocus itoke unafocus vile ihappen na itahapen as long as you feel…But ukiresist you still hold tu that reality..
Me kwa mfano iliniache kuMasturbate nilianza Kitu inaitwa NOFAP na nikaunda Gym na nikaanza Kulift….With time nimetoka 120kg mpaka saa hii niko 90kgs..Madem wale walikuwa wanaiona siwezi mann saa hii wanajunva shingo…All is possible..Nilianza 30Days NoFap..yaani kwa 30 days si m********e..nitakurudia tena Masturbation..nikajikaza nikaenda 90days..Kisha nikaanza kufeel Confident..Sura yangu ilikuwa Yaglow because nilikuwa nasave SPERMS zangu which is Valuable and related to the Soul..I started enjoying life na Enthusiasm..
Me nilikuwa na Depression nikiMasturbate…since niache Ata Mann Nafeel Poa sana.. Its losing the life ether contained in the s***n that you feel drained and disgusted…Just WhatsApp me and I’ll help you na Advice ya Weightloss na Masturbation..
0718463741..Am 23 year old Male..Staying In Kilifi…

October 10, 2020 |
4
1
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left