Confession #628

#628 64

I caught your husband with a lady in supermarket, doing shopping in one basket, he doesnt want to be asked any questions. Few weeks later, nimekutana nao kwa road, huyo dame akiwa front seat, then husband ananiambia nikae nyuma, nikakataa wakaniacha kwa road nikimuuliza anakwambia kila MTU ako na maisha yake. What does that mean na sijawai mhanya.

May 23, 2020 |
1
0
2021-01-13 21:31:26

Divorce is not an option or cheating on him dea sister….just pray for him.. everything thing will finally fall back to it’s place…it’s in prayers that Wonders happen…God will return what rightfully belongs to you .be strong dea💪

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:26

Ma sis remember Mungu halali endelea kuomba one day mungu atabadilisha hiyo hali

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:26

For you to get more views plz song in Swahili and English if possible then do collabos then thank me later

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:26

Shetani anataka ushiriki uasherati auwe kipawa chako.. vumilia na uingie katika maombi na uambie Mungu ikiwa uhusiano huo sio wake auvunje.. na bakia kuamini..

Anonymous
0
0
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left