Confession #829

#829 75

I feel used…. so jana my wife and i had a quarrel.i stormed out headed to work unknown to me her elder sister who is unmarried came by apparently to advice us. Nikafika home na kupata wako kwa hao i excused myself nikaenda kuhave one two kwa wines and spirits hapo kando. Wifey naye kunitext nikajam nikamshow i dont care moreso she is the one who caused the scuffle. Akaenda kwao akaacha siz yake kwa hao eti achunge vitu. When i came back nikapata her siz nikauliza ameenda wapi ananishow ametoka. I didnt want any stories being drunk nikalala kwa bed. Usiku nikaskia mkono na joto kumbe ni siz yake remember nimelewa sijielewi nimeamka asubuhi nikashtuka. I just took a shower and headed to work. Idk what ive walked into..sijui nianzie wapi

June 18, 2020 |
2
0
2021-01-13 21:31:35

Wah! Crazy! Pole. Just face your demons!

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:35

Your sister in-law is not your relative. Kula tena kila siku. Na hata isikusumbue. I have done that , and i dont regret it. And it is how it should be.

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:35

Never feel guilty of that, chapa ilale. Mbona wife alijitoa? ! Shauri ni yake baba. Kuta vitu boss bila stress.

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:35

Haha..Awa wanaku advice its not that easy kula na kusahau utajulikana tu n thats the end of the marriage meanwhile enjoy while it last chunga asikue amepata mbegu

Anonymous
0
0
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left