Confession #3549

#3549 164

I had a dream weeeh!!!! I had a threesome me hubby and his bestfriend we took some drugs which am not sure whether ni viagra ama ni gani but we were high ilianza tu mosmos husbae kissed and i kissed him back and his friend was there watching when hubby turned away to get something his friend kissed me tooo ooooh no what a good kisser funny enough husbae never got mad at that what next is that we undressed and started f*cking mbele ya uyu beste pia yeye akatoa nguo round ya kwanza ikaisha weh beste nilimskia nyuma yangu wacha aingishe mzigo ile kumoarn nilimoan it was sweeet alafu game yake ilikua so sweet that i cummmed karibu kikombe mzima it went on ivo to a point kila mtu anataka kua ndani yaani ya honey pot so i chose beste to do it again na yeye husbae akamf*ck uko sim 2 sasa watatu kila mtu kwa utamu i suddnely woke up after kukumbuka hio ndoto i felt so horny and wished if it can be real nauliza have somebody ever had such a dream????

July 7, 2022 |
1
0
2022-07-08 17:14:37

A wh**e will always be a wh**e

Anonymous
0
0
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left