Confession #1521

#1521 138

Nani amefika hapa. Sijui kama ni age coz I am still young, below 35, but mimi ukiniitia pombe itakuwa kama telling me nonsense these days unlike kitambo. Pia kufuata fuata madame sioni thrill. I just feel staying at home na wife watching Tv or talking or maybe spending a sunday afternoon somewhere na nyamchom na the boys with no alcohol or ladies. Mumepitia hii?

February 7, 2021 |
4
0
2021-02-08 15:09:49

.."They think you should be their father and sort all their demands" hahahahahhaha you made me laugh men. Ofcourse very stupid young ladies f****

Anonymous
0
0
2021-02-08 05:08:35

You are right. Am also turning 35 this year and I feel I have outgrown all that s**t. I get 20 year old chics and they are just a pain in the a*s with stupid demands. They think you should be their father and sort all their demands

Anonymous
0
1
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left