Confession #1254

#1254 102

Nilipatana na this 17-year-old mboch stranded kwa mtaa last friday. ..she looked confused and when I asked she told me that she was a mboch but the lady employer had fired her juu wanashinda home coz ya Corona lockdown..i offered her a place to stay but amekatalia kwa hao na Corona Imeisha…yenyewe nikatight na kanahelp kazi za hao but expenses zimeanza kupile na mi Ni hustler..in a dilemma..

January 11, 2021 |
5
0
2021-01-13 21:31:49

Umepata bibi mblo…shukuru covid-19 ama yako ni Covid-17

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:49

I wish i was you. i have always wanted a naive 17yr old mboch.

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:49

Ni twingi siku hizi hata tu under 16

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:49

Soon atapata ball and it wont be a secret anymore

Corona vaccine
0
0
2021-01-13 21:31:49

Lol..@Corona Vaccine…very true. Mwambie kabla ajiweke kwa shida!

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:49

Back in high school, there is this female teacher who was resident in the school who used to invite me to her house and cook chapos for me,, another one used to give me pocket money and mwingine used to smile alot akiniona..i am good-looking but was naive then,, never occurred to me that they needed servicing..I wish I could cross paths with them now

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:49

Booss hapa ni kwa comments. Hii confession weka huko main page!

Makachieth
0
0
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left