Confession #411

#411 75

Now, there was this my neighbor he was so cute and i had a crush on him🙈🙈🙈🙈 so day moja he came to visit ati wanawatch ball with my hubby aki chali alinifungia macho nikaskia nikiwa wet😂😂😂😂i waited till game ziishe then huuby was high akasema anataka kulala so i should help his friend open the door mm nayo ni nani tulifika kwa stairs nikampea ile style ya kusimama

April 21, 2020 |
7
1
2021-01-13 21:31:17

Unaeza nipea kamoja pia kwa stairs

Anko
0
0
2021-01-13 21:31:17

Hehe….siwes rudia nitashikwa

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:17

You clearly don’t respect your man.. Na sasa mpifuck once ama hadi saii mnapeana kwan stairs

Anonymous
0
0
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left