Confession #484

#484 77

While heading to the washrooms i saw her, alikua amejifunga leso covering her melons all the way down just below her booty, though i can see most of her brown thighs. Nilimtomba once and wanted to do it again. I knew her husband was working that night. Am 25 she is 35. Then akasema ”niaje Brayoo?” nikamjibu ”poa sana…..leo najua hayuko si utakuja kwa nyumba” Akajifanya hajaskia akiendelea na shughuli zake. Nikaenda toilet then back to the house. 15 minutes haikuisha nikaskia anaskuma mlango akaingia mpaka kwa bed straight. nikaweka laptop kando. Nakwambia tulitombana condoms zikaisha tukaanza nyama kwa nyama!

May 7, 2020 |
7
1
2021-01-13 21:31:20

Ana mimba yako sasa ama hamna plan ka hiyo?

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:20

Hebu endelea part 2 ya hii hekaya mblo

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:20

Kutomba mke wa mtu is so much fun. Mimi ninapenda sana na nimetomba wengi hata wazungu. Hata nilitomba mmoja 7 months pregnant kwa kitanda yao bwana akiwa job.

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:20

Nimeishi katika single room hapo awali. Tabia ya aina hii haiwezi kuepukika. Mungu akusaidie tu usipatikane na ukimwi

Anonymous
0
1
2021-01-13 21:31:20

Puthy is jinxed, i would swear everytime this married lass would come to my mancave that this is the last time. But kesho yake kakisema kanakuja nasahau the danger am putting myself in.

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:20

That is how so many women end up pregnant na watoto wa wanaume wengine and never know it. I saw research kwamba in Kenya 50% of the fathers are raising kids who are not biologically theirs and the kids and father don’t even know it. But married or not,I just can’t say no to some p***y.If I dont hit it,some other guy is going to so why should I say no?

Anonymous
0
0
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left