Confession #1069

2021-01-17 22:46:42

#2, uko na shida nao, how did u know they have blocked you if you didn’t try calling. Maybe they did dat because you were pestering them.

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:44

Manze mini ni doo ndio balaa. Naskia hata nianze kuuza kuma. Coz ni kubaya sana.

Merceline
0
0
2021-01-13 21:31:44

My best friend is dating my ex and they have blocked me like seriously nini huwa shida ya watu juu Sina shida n wao wakidate so nimeamua kunyamaza juu huwezi jiforce kubonga n watu who is the bad guy here???

Anonymous
0
0
2021-01-13 21:31:44

Eish poster #2 sorry about that. Get someone else na wewe and get busy.

Anonymous
0
0
Your Comment has been sent
Your Comment is too short
2000 characters left